17.11.2022

30 Günlük Değişim Yolculuğum...

14 kasım pazartesi günü itibariyle değişim programıma başladım. Pazartesi işimizde çok yoğun oluyoruz, çok fazla kargo çıkmamız gerekiyor. Ne yazık ki bu sebeple biraz eksik bir başlangıç oldu. 15 dakika spor yapabildim, ilk gün hiç kitap okuyamadım. Değişim programımın ilerleyen günlerinde yapamadıklarımı telafi edeceğim. İnsanın hayatında rutinlerin olması çok kolay değil ama çok keyifli. Bu keyifli süreç, sabır ve süreklilik istiyor.  Hayatıma dahil etmeye çalıştığım şu basit 5 maddenin, gerçekten bir ay sonra bende ki etkisini çok merak ediyorum. 


Yapabildiklerimi de buraya not düşmek ile ilgili küçük bir başlangıç yapayım. Instagram'dan ya da Youtube'dan  "faceyogamethod" etiketi altında yüzünüze uygulayabileceğiniz çok fazla videoya ulaşabiliyorsunuz. Ben size benim beğendiğim bir tanesini önerdim(fayda sağladığım hesaplar başlığı altında). Yüzüme bakım yapmak için 42 yaşını beklemiş bir kadınım, kabul etmeliyim hayat bana cilt konusunda birazcık torpil geçmiş, şükürler olsun ki kırışmak için çok acele etmedi. Yaşımın ilerlemesini göz önünde bulundurursak, yüz masajını günlük rutinim olarak hayatıma dahil ediyorum. 

30 günlük değişim serüvenimde olumlu olumsuz her şeyi not almaya devam edeceğim...

30 Günlük Değişim Yolculuğumda İlk Hafta Bitti...

Değişim programımın ilk haftasını geride bıraktım. Sporda hedeflerimi tutturamadım, bugünden itibaren aksatmadan yapacağım. Kitabımı daha fa...