21.11.2022

30 Günlük Değişim Yolculuğumda İlk Hafta Bitti...


Değişim programımın ilk haftasını geride bıraktım. Sporda hedeflerimi tutturamadım, bugünden itibaren aksatmadan yapacağım. Kitabımı daha fazla okuyabilirdim yeteri kadar zaman ayırmadım...

Çok düzenli olarak yüz masajımı yaptım, fayda gördüğümü de düşünüyorum hiç bırakmaya niyetim yok, bu şekilde devam edersem çok iyi sonuçlar alacağım. 

Hiç aksatmadan motivasyon dolu videolar izledim, pek çok faydalı içerik okudum, Tedx konuşmalarını takip ettim, çok ufuk açıcı konuşmalara denk gelebiliyorsunuz, beğendiklerimi bir liste yapıp onu da  çok yakın bir zamanda paylaşacağım.  

Çok verimsiz bir hafta geçirmedim aslında ama spora neredeyse başlamamış sayabileceğim kadar az zaman ayırdım, şimdi bunu telafi etme zamanı. Bunun için çok sevdiğim ve  bence evde en keyifle yapılabilecek spor 'Walk At Home'(fayda sağladığım hesaplara da yazdım). Bu başlıkla da youtube üzerinden ulaşabilirsiniz kanala. 15dk. 30dk. 45dk. evde yapabileceğiniz temeli adımlama olan bir spor. Lise çağlarımda Step vardı spor salonlarında gitmiştim onun aynısı aslında ve düzenli yapabilirsek çok işe yarayacağını düşünüyorum. 

Şimdi bu haftayı da programlıyorum ve asla pes etmiyorum, hep daha iyi bir ben için çabalıyorum...


Not: Ben bu görseldeki 3 kadından birine benziyorum ama hangisi olduğunu söylemem😀

30 Günlük Değişim Yolculuğumda İlk Hafta Bitti...

Değişim programımın ilk haftasını geride bıraktım. Sporda hedeflerimi tutturamadım, bugünden itibaren aksatmadan yapacağım. Kitabımı daha fa...