sizi neler bekliyor...

İnsanın hayatta ne istediğine karar vermesi ve ona göre hareket etmesi deneyimlerime göre çok kolay olmuyor, sabır ve dayanma gücü istiyor. Mutlaka içinde disiplin barındırıyor, süreklilik ve sadeleşmek gerekiyor. 
Çok uzun bir süredir çok okuyorum, araştırıyorum, dinliyorum. Çağımızın internet aracılığı ile bize sunduğu  bütün nimetlerinden, bilgiye ulaşmak için faydalanmaya çalışıyorum. 
İnsan olarak bu hayatta olduğumuz yerde sayma lüksümüz olduğunu düşünmüyorum. Sürekli bir öğrenme sürecinde olmalıyız, bu kıymetli ve ne zaman sona ereceğini bilmediğimiz zamanı en verimli şekilde kullanmalıyız. Hatta bu sürece girdiğinizde, sizi diğer insanlardan ayıran belirgin özellikleriniz oluşmaya başlıyor ve işte o zaman keyif almaya başlıyorsunuz çünkü fark yaratıyorsunuz. 
Ben gücüm, zamanım ve sabrım yettiğince dünya için çok küçük ama benim için kocaman mutluluklara vesile olacağına inandığım bir yola çıktım. Bu bir değişim, gelişim, kendini daha iyi hissetme ve kendine daha iyi davranma yolculuğu.
Size iyi gelecek şeyler öğreniyor, fayda göreceğiniz bilgiye ulaşabiliyor, maddi manevi kendinize bir katkı sağlayabiliyorsanız, bunu mutlaka paylaşmalısınız. Belki de sadece küçücük bir kıvılcıma ihtiyacı olan birine başlaması için ilham olacaksınız. İşte o zaman yaptığınız her şeyin değeri katlanarak artacak. 
Şimdi yapmamız gereken hayatı nasıl yaşamak istediğimize, nasıl bir insana dönüşmek istediğimize karar vermek. Ne istediğimizi bilirsek, ne yapmamız gerektiğini de belirleyebiliriz. 
Birlikte kendi başarı hikayelerimizin yaratıcısı olalım... 

Denemek Lazım...

 Scrapbooking macerasına atılmam yetmiyormuş gibi bir de bu hobime ağırlık verebileceğim bir youtube kanalı açma kararımdaki özgüven patlama...